Mteri Hizmetleri: 04647156676

ANASAYFA Firma Ad

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


 

Madeni Ya

Türkiye madeni ya pazarnn lideri Petrol Ofisi, madeni ya ve gres üretimini Derince – zmit' te bulunan ylda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasnda gerçekletirmektedir. 

Yurt geneline dalm Petrol Ofisi akaryakt istasyonlar, maxima ve MAXIMUS ya deiim merkezleri ve yaygn distribütör andan temin edilebilen Petrol Ofisi Madeni Yalar; Petrol Ofisi’nin onaylanm kalitesive geni ürün yelpazesi ile tüm müterilerinin taleplerini karlamaktadr. Ayn zamanda dorudan Petrol Ofisi tarafndan da kamu ve özel sektör kurulular ile yetkili otomotiv servislerine satlmakta olan Petrol Ofisi Madeni Yalar, Türkiye pazarnn yan sra bata Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Irak, Bosna, Libya olmak üzere Avrupa, Afrika ve Ortadou’ya ihraç edilmektedir. 

Petrol Ofisi; otomotiv yalar, endüstriyel yalar, antifrizler, hidrolik fren yalar, gresler ve ya motorin katk maddeleri olmak üzere Petrol Ofisi Derince Madeni Ya Fabrikas’nda ürettii 330’u akn ürün çeidi ile otomotiv, endüstri ve denizcilik pazarnn taleplerini karlamakta ve onlarn taleplerini baz alarak ürünlerini sürekli gelitirmektedir. 

Petrol Ofisi Madeni Yalar, sahip olduu Uluslararas Ürün Onaylar ve yüksek hizmet standardyla tüm müterilerine (Fabrikalar, OEM`ler (Original Equipment Manufacturers – Orijinal Ekipman Üreticileri), tarm, maden, ulam) hizmet vermektedir. 

Petrol Ofisi’nin 2007 ylnda Derince’de faaliyete geçen 1.200 m2 kapal alana kurulu Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi gerek Türkiye’de, gerekse corafyada yer alan en gelimi aratrma ve gelitirme laboratuvarna sahip bulunmaktadr. Petrol Ofisi Derince Teknoloji Merkezi (POTEM) ile son teknolojiler günü gününe takip edilmekte; gelien motor teknolojisi ve araç üreticilerinin talepleri dorultusunda, pazarda ön plana çkan yüksek teknolojili ürünlerin gelitirme ve üretim çalmalarn gerçekletirilmektedir. 
Kategoriye bal dier rnler